По-русски

Kas ir GRANEX ?

GRANEX ir ieteicams: taukainai ādai; ādai ar aizsērējušām porām, pūtītēm un plankumiem; ādai, kam ir tendence veidot pinnes.

Informācija par GRANEX

Viena no galvenajām GRANEX sastāvdaļām - Aloe vera (alveja) - ir pazīstama kopš seniem laikiem savu ārstniecisko un kosmētisko īpašību dēļ. Daudzas no šīm īpašībām ir apstiprinājusi arī mūsdienu medicīna un tādi plaši pazīstamas organizācijas kā Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ASV.

Izcilākās no alvejas zināmajām īpašībām ir:

Aantiseptiskās un dziedējošās īpašības.
Piemīt antibaktēriāla darbībā pret ādas baktērijām tā, šķīdina taukus, kas aizsprosto poras, sadala aizmirušās šūnas un tās var viegli noņemt, regulē pH līmeni trijos ādas slāņos (epidermā, dermā un hipodermā).

Ādas reģenerācija.
Palīdz reģenerēt šūnas visos ādas slāņos, pateicoties dabiskajām barības vielām. Tā darbojas kā dziļi iekļūstošs, aizsargājošs mitrinātājs un kā ādas reģenerētājs.

Alveja satur:
- Vitamīnus: A, C, D, E un B12;
- Enzīmu bradikināzi:kas uz ādas palīdz samazināt pārmērīgu iekasumu un sāpes;
- Minerālvielas: satur vairāk par 20 minerālvielām, dažas no tām ir neaizvietojamas dažādu enzimatisko sistēmu darbībai;
- Salicilskābi: tai ir preiekaisuma un antibakteriālas īpašības;
- Mukopolisaharīdus: tie uzlabo imūnsistēmu un palīdz izvadīt toksīnus. Mukopolisaharīdi ir alvejas svarīgākie mitrinošie komponenti;
- Antrakvinoni: tiem ir spēcīga pretvīrusu un antibakteriāla iedarbība;
- Lignāns: tas iekļūst dziļi ādā, palīdzot pārējām sastāvdaļām nokļūt tālāk;
- Saponīni: ļoti efektīvi darbojas pret baktērijām, vīrusiem, sēnītēm un raugiem savu antiseptisko īpašību dēļ;
- Taukskābes: četri augu izcelsmes steroīdi ir nozīmīgi pretiekaisuma līdzekļi;
- Aminoskābes: satur 20 no tām 22 aminoskābēm, kas nepieciešami organismam, un 7 no 8 neaizvietojamām aminoskābēm.

Glicirizīnskābe ir dabiska viela, kura izmantošana kosmētiskos un farmaceitiskos preparātos, kā arī pārtikā, ir plaši pētīta. Tās antioksidatīvas īpašības nodrošina efektīvu iedarbību visos vīrusu un baktēriju izraisīto infekciju gadījumos.

Divu dabisku vielu, kuru īpašības pastiprinātas ar molekulāro aktivizāciju - alvejas un glicirizīnskābes - sinerģiskā iedarbība ir galvenais iemesls, kādēļ GRANEX ir tik efektīvs pret pūtītēm, aizsprostotām porām, melnajām un baltajām pinnēm un plankumiem.

Iepakojums: sejas toniks 200 ml un aerosols 50 ml.

Lietošana:

GRANEX sejas toniku uz sejas uzziediet ar vates tamponu, maigi iemasējot to skartajās zonās, lai attīrītu tās un sagatavotu GRANEX aerosola lietošanai. Ļaujiet ādai nožūt. Tad uzsmidziniet GRANEX aerosolu uz pūtītēm un plankumiem. Lietojiet no rītiem un vakaros 3-4 nedēļas vai kamēr plankumi ir pilnībā izzuduši.